Kapat

Globus Nasıl Para Kazanılır ? Kazanç Planı Nasıldır?

Anasayfa
İnternet Globus Nasıl Para Kazanılır ? Kazanç Planı Nasıldır?

Globus projesi telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan reklam izleyerek  para kazandığınız bir uygulamadır. Uygulamadan para kazanmak oldukça kolaydır.

Öncelikle aşağıda verdiğimiz linkten globus web sitesine gidilecek.Daha sonra email yazan kısıma mail adresinizi yazıyorsunuz. Şifre mail kısmına geliyor.mail adresinize gelen şifre ile giriş yaparak siteye gidip Android ve ya Windows işletim sistemine uygun uygulamayı indiriyoruz. Uygulamayı indirdikten sonra kayıt olduğunuz mail ve maile gelen şifre ile giriş yapıyorsunuz .

Globus Para Kazanmak İçin Tıkla Kayıt OL !

Globus Uygulamasından Reklam Nasıl İzlenir ?

Globus projesinde reklam izleyerek para kazanmak için sol menüde bulunan ” Gallery ” yazan yere tıklayın. Eğer yeni üye olmuşsanız muhtemelen hemen reklam göremeyebilirsiniz. Fakat ortalama 10 dk sonra karşınıza reklam çıkacaktır. Sizin yapmanız gereken bu reklama tıklamak. Reklama tıklayınca karşınıza tam ekran bir reklam penceresi çıkacak. Bu reklam penceresindeki reklama tıklıyoruz ve karşımıza reklam verilen web sitesi çıkacak. Açılan web sitesinde ortalama 30 saniye durduktan sonra tekrar Globus uygulamasına giriyoruz ve reklam kazancımızı alıyoruz. Reklamdan elde ettiğiniz kazanç hemen yansımıyor. Ortalama 5 dk sonra reklam kazancınız hesabınıza yansıtılıyor.
1. Uygulamada Gallery yazan yere tıklayın.
2. Karşınıza gelen reklamlardan birisine tıklayın
3.Gelen reklam fotoğrafına tıklayın
4-) Yukarıda görüldüğü gibi website” yazan yere tıklayın
Bazı durumlarda da reklam direk telefonunuza direk olarak gelebiliyor. Siz uygulamayı arka planda çalıştırdığınız sürece. Reklam ekrana direk gelir ve bu reklama tıklayarak yine aynı şekilde para kazanabilirsiniz.
karşınıza gelen yerde ” website” yazan yere tıklayın Karşınıza reklam sitesi çıkacak. Bu reklam sitesinde 30 saniye kadar gezinin ve tekrardan Globus uygulamasına girin. Ortalama 5 dk sonra hesabınıza kazancınız yansıyacaktır.

Globus Bilgisayarda Nasıl Reklam izlenir ?

Globus bilgisayarda da yine aynı şekilde reklam izliyorsunuz. Globus bilgisayarda direk karşımıza reklam tıklama bölümü geliyor. Bu reklama tıklayıp karşımıza reklam penceresi açılıyor. Ardından reklama tıklayıp websitesi yazan yere tıklıyoruz. Karşımıza gelen sitede 30 saniye dolaştıktan sonra kazancımız hesabımıza yansıyor.

Karşımıza gelen reklam bannerına tıklıyoruz.
Alt bölümde olan “website”  bölümüne tıklayın.
Globus Kazanç Planı 
Uygulamamızla ve oluşturduğunuz takım büyüklüğüne bağlı olarak, cihazınızda görüntülenen her reklam için Globus’a katıldığınızda bu telafiyi alacaksınız . Geliriniz artacak ve reklamverenin ödediği ücrete bağlı olacaktır.
** İlk satırın aktif ortak sayısına eşit tazminat ödenen seviye sayısı.
*** Ücretli derinlik seviyelerin maksimum sayısı 7’dir.
Globus Kazançlarımı Nasıl Çekebilirim ?
Globus kazançlarınızı aşağıdaki yöntemlerin herhangi birisiyle asgari çekim limitine ulaştığınız zaman çekebilirsiniz.
Paypal: (En az 10 $)
Webmoney (En az 0.5 $)
Kredi Kartı: (En az 0.5 $)
İç Transfer: (En az 0.01 $)
Zaman:En geç 48 saate kadar (genellikle daha hızlı).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

UA-109258735-1