Kapat

Hipper Nedir? Kazanç Planı Nasıldır

Anasayfa
Network Marketing Hipper Nedir? Kazanç Planı Nasıldır

Hipper Kimdir ?

HİPPER uzun yıllar bir arada çalışan, patentli projeler üreten, birçok kurumsal firmaya yazılım ve danışmanlık hizmeti sağlayan, bilişim sektöründe kendini fazlasıyla kanıtlamış profesyonel bir ekibin ortaya çıkartmış olduğu, teknolojik altyapısıyla milyonlarca üyenin aynı anda işlem yapabilmesine olanak sağlayan yeni nesil bir iş ortaklığı platformudur.

HİPPER MİNİNG PAKETLERİ VE KAZANÇLARI

Hipper Network projesinde kazanç elde edebilmek  için En az 2000 TL’lik Cloud Mining  Paketi almalısınız. Alacağınız mining paketleri sayesinde ekstra bonuslar da kazanabilirsiniz. Ayrıca Network Marketing sistemi ile yatırımcı arayan Hipper’de ekip kurarak ekstra kazançlar da elde edebilirsiniz.

Hipper iş ortağı olarak dükkan açmadan, kira ödemeden, hiçbir risk üstlenmeden sizin adınıza her şeyi anlık takip eden sanal ofisinizle birlikte kazanç elde edebilirsiniz.

Madencilik paketine yatırım yapan iş ortağı, 2000 TL ödediğinde aslında Coin üreten cihazların bir bölümünü 12 ay süreyle kiralamış oluyor. Ve üretilen coinler’i Hipper nakite dönüştürerek elde edilen gelirden bir kısmını yatırımcıya ödemektedir.

Yaklaşık 8 ay süren yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarından sonra HİPPER A.Ş. ünvanıyla 2017 şubat ayında 1.000.000 TL resmi sermayeyle kurulan şirket, bu gün Smart Solution Ltd, GBC Digital Games Ltd. ve Anafis A.Ş. gibi 80 ülkede faaliyet gösteren 22 firmasıyla yıllık 5 milyar doların üzerinde cirolara ulaşan GBC Holding yatırım ortaklığı ile gücüne güç katarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

HİPPER VİDEO GALERİ

GBC Holding Kimdir ?

80 ülkede faaliyet gösteren tam 22 şirket, Dünya genelinde 25 milyon müşteri ve yıllık 5 milyar doların üzerindeki cirosuyla Türkiye’nin ilk elektronik para üreticisidir.

FAYDALI BENZER KONULAR

Hipper Üyelik

Hipper Kazanç Planı

Hipper Belgeler

Hipper Mining

Hipper Nedir

Ortaklıklar

GBC Digital Games Marketing Ltd.
Smart Solutions IT Ltd.
GBC Holding PLC.
Anafis Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.

HİPPER KAYIT İÇİNN TIKLAYIN

HIPPER temelde iki mantık üzerine inşa edilmiş bir vizyona sahiptir:
• Günlük gelir elde eden binlerce kişilik iş ortaklığı platformu oluşturmak,
• İş ortaklarıyla birlikte yüz binlerce müşteriye Hipparacard fırsatını ulaştırarak dünya genelinde ciddi bir ticari hacim oluşturmak.

HIPPER iş ortakları; küçük bir yatırımla kendilerine özel online iş yeri sahibi olurlar. Bu iş yerinde eleman çalıştırmadan, dükkan kiralamadan, çeşitli yasal yükümlülükler altına girmeden ve herhangi bir bayilik bedeli ödemeden gerçek ya da sanal ortamdaki binlerce müşteriden anlık kazanç elde ederler.

YENİ KRİPTO PARA TURCOİN

flying

Turcoin (TURCO)  eşsiz algoritma CryptoNight’ı kullanan Bytecoin (BCN) Blockchain altyapısı temel alınarak Türk yazılımcıları tarafından kodlanan  yeni bir Kripto Paradır.Toplam 120 Milyon üretilecek olan Turcoin ilk etapta 24 Milyon adet olarak dolaşıma çıkacak.

Proje tamamen İn-House Dev. olup, Anafis Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. Tarafından geliştirilmektedir..Hipper A.Ş Yatırım ortağı GBC Holding’in bir ürünü olan GsCash, Türkiye’de ve Dünya’nın 80 ülkesinde 25 milyon kişi tarafından kullanılan bir elektronik para markasıdır. GsCash’in gücü ve hinterlandı sayesinde Turcoin’i de yerli-yabancı birçok borsada işlem gören, bankalarla anlaşmalı, on binlerce işletmede geçerli, sürekli değer artışı göstererek yatırımcısına kazandıran bir crypto para haline dönüştürmek hedeflenmektedir..

Ucuz Transferler

İşlem başına 0.01 TURCO’dan başlayan, hızlandırmak için arttırılabilir blok transfer ücretleri.

Kullanım Kolaylığı

Diğer Bytecoin türevleri aksine gelişmiş kolay arayüzler.

Gelişmiş Cüzdanlar

EDB teknolojisiyle uyumlu tamamı 64 bit Windows, Linux ve OSX işletim sistemleri için cüzdanlar.

Gizli & Güvenli

Paranızın kontrolü yalnızca sizin elinizde.

Hipper Cloud Mining

Kocaeli’deki coin üretim tesislerimizde yüksek teknoloji ürünü cihazlarımız ve üretim verimliliğini maksimum seviyeye çıkaran özel yazılımlarımız sayesinde çeşitli coinlerin üretimini profesyonel şekilde yaparak yüksek oranda kâr elde ediyoruz.

HİPPER KAYIT İÇİNN TIKLAYIN
KOCAELİ İLİNDE KURULAN HİPPER MİNİNG TESİSLERİ

Kocaeli ilinde yaklaşık 25 Milyon Dolar harcanarak kurulmaya devam eden ve 3 ayrı bölümden oluşacak Bitcoin,Ethereum Alt Coin,Turcoin Mining Tesisleri

HEDEF 5 YILDA 1 MİLYON HİPPARACARD!

Tüm anlaşmaları tamamlanan ve iş ortaklarıyla birlikte 10.000 müşteriye ulaşıldığında mobil uygulama desteğiyle hayata geçirilecek Hipparacard projesini, 5 yılda 1 milyon kişiyle tanıştırmak istiyoruz. Kullanıcılar her alışverişte Hippara kazanmanın keyfini yaşarken iş ortakları kurdukları ekipten dönen tüm ticaretten kazanç planı doğrultusunda ömür boyu gelir elde edecekler. Hipparacard projesi, herhangi bir banka kartıyla iş birliği içerisinde olmadan direk Mastercard anlaşması ve güvencesiyle gerçekleştirilecektir.

Hipper iş ortağı olarak dükkan açmadan, kira ödemeden, hiçbir risk üstlenmeden sizin adınıza her şeyi anlık takip eden sanal ofisinizle birlikte kazanç elde edebilirsiniz.

Butona tıklayarak açılan formu doldurmak suretiyle  HİPPER KAYIT  Hipper’le tanışın ve günlük kazanç elde etmeye başlayın.Dilerseniz siz de çevrenizdekilere bu fırsatı sunarak kazancınızı arttırabilir, iyi bir ekip çalışmasıyla ise bu kazancın boyutlarını hayallerinizdeki seviyeye ulaştırabilirsiniz!

Gücü Hissedin !

80 ülkede faaliyet gösteren tam 22 şirket, toplam 25 milyon müşteri ve yıllık 5 milyar dolarlık ciro! GBC Digital Games Marketing Ltd., Smart Solutions IT Ltd., Anafis A.Ş. gibi dev firmaları bünyesinde barındıran GBC Holding yatırım ortaklığı ile Hipper A.Ş. çok daha güçlü!

1000 kişiye yakın katılımla 8 Ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilen Lansman toplantısında, IDP kariyerine ulaşan 8 iş ortağına 2017 Model Mercedes araçları teslim edilirken 50.000 TL üzeri kazanan 65 iş ortağı da çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

HİPPER PROJESİNE NASIL KATILABİLİRİM ?

Hipper projesine katılabilmek için bir sponsorluk kayıt linkine ihtiyacınız olacaktır. Referans Linkiniz yoksa  Buradan Projeye kayıt olabilirsiniz.Kayıt işlemini tamamladıktan sonra  ”1 ile 31 Paket” arasında banka  para transferi yöntemiyle  sisteme yatırım yapılabilir.

En az yatırım miktarı 2000 TL (1 Paket)

En Fazla yatırım miktarı 62 000 TL Banka Havale-Eft  (31 Paket).

Daha fazla Cloud Mining Paketi kiralamak isteyenler iç transfer yöntemiyle ve ya kazançlarıyla tekrar kiralama yaparak paket sayılarını artırabilirler.

Sisteme başlarda güvenerek yatırımını yapan bir iş ortağımızın Aralık 2017 Kazançlarını ve toplam kazandığı parayı gösteren panel ekran görüntüsü.

HİPPER KAZANÇ PLANI

1-) Tavsiye Kazancı Paket Başına 60 TL Bonus

2-)Paket Eşleşme Bonusu Sonsuz derinlikten 100 TL bonus

3-) Hipper Cloud Mining Geliri: Her paket için günlük 11-13 TL kazanç vardır. Aylık ortalama 330 – 390 TL gelir.Bu durumda bir paket için tahmini yıllık kazanç miktarı ~4.400 TL’ dir.

HİPPER KAYIT

HİPPER RESMİ SUNUM 

Siz de HipparaCard projesinin globalleşme sürecini, kendiniz için büyük bir fırsata dönüştürebilirsiniz!

 • 2000 TL değerinde 12 Aylık Hipper Cloud Mining paketi kiralayarak iş ortağımız olabilir ve günlük gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.
 • Gscash 80 ülkede binlerce online bilgisayar oyununda ve alış-veriş sitelerinde geçerli;
 • Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından resmi olarak onaylı, devlet desteği almış;
 • 100’ün üzerinde global ödeme yöntemini de kendi bünyesinde kabul eden;
 • 1024 Bit’ lik SSL bulunan (Bankalarda 128 ve 256 Bit kullanılır.);
 • Her 3 dakikada bir sistem güvenliği ve kodlama mantığı değişen;
 • 7 ayrı global köklü ödeme hizmeti sağlayan uluslararası firma tarafından incelenmiş, belgelenmiş, uluslararası standartlara ve kanunlara uygun;
 • GsCash Tamamen Türk yazılımcılarının ürünü olan ve devletimiz tarafından bu sektöründe ilk defa resmi olarak hibe desteği almış global bir elektronik para markasıdır.

HİPPER PROJESİNDE KAZANÇLARIMI NASIL ÇEKEBİLİRİM ?

Hipper projesinde 10 günde bir kazançlarınızı her hangi bir Türk Bankasına çekim yapabilirsiniz.İç transfer yöntemiyle yeni paket alacak birisine satabilirsiniz.Ayrıca yönetim panelinize ekleyeceğiniz Turcoin Wallet adresinize kesinti olmadan çekim talimatı verebilirsiniz.

ÖRNEK TURCOİN WALLET ADRESİ

9LX38kNM8w5NaPycA5VAU85CHS15LscJtPnhvSnDfZ3eF7M14ZjLF8kYVM9suiGppM2xK4hncTKnGF7RvMQ1bpsmH7fktmd

Turcoin’le bulunduğunuz talepler anında ve kesintisiz olarak e-cüzdanınıza geçmiş olacak. Böylece kar oranı banka çekimlerine göre %25, Hippara çekimlerine göre ise %11,1 oranında extra bir avantaj olacaktır.

HİPPER KARİYER

KARİYERLER FARK PRİMİ ORANI

 • BP – İŞ ORTAĞI  %30 ( 1 adet PAKET)
 • SE – SERBEST GİRİŞİMCİ  %40 ( 5 ayrı hattan BP )
 • ID – ULUSLARARASI DİREKTÖR %50 ( 5 ayrı hattan SE, en az 30 BP )
 • IP – ULUSLARARASI BAŞKAN %60 ( 5 ayrı hattan ID, en az 155 BP )
 • IDP – ULUSLARARASI ELMAS BAŞKAN %65 ( 5 ayrı hattan IP, en az 780 BP )

İŞ ORTAĞI, Direktör kariyerinden (ID) itibaren Liderlik Primi kazanmaya başlar.
1. Sıra Direktör ve üzeri %2
2. Sıra Direktör ve üzeri %4
3. Sıra Direktör ve üzeri %6
4. Sıra Direktör ve üzeri %8
5. Sıra Direktör ve üzeri %9

 

Her satılan PAKET bedelinin 240 TL’leri ve sistemde dağılıma giren tüm ticari konseptlerden oluşan cironun;
%1’i Uluslararası Direktör’ ler arasında,
%2’si Uluslararası Başkan’ lar arasında,
%3’ü Uluslararası Elmas Başkan’ lar arasında eşit biçimde dağıtılır.

İŞ ORTAĞI, Paket’ ini satın aldığı tarihten itibaren;
7 gün içinde “SE Kariyerine“ ulaşırsa extra 500 TL,
30 gün içinde “ID Kariyerine” ulaşırsa extra 1.500 TL,
90 gün içinde “IP Kariyerine” ulaşırsa extra 5.000 TL, bonus kazanır.

Bir ay içerisinde en az 3 ayrı hattından 10’ar paket, toplamda 30 paket satışı yapan İŞ ORTAĞI o ay için extra 1.500 TL ciro bonusu kazanır.
5.000 TL IP bonusunu alan İŞ ORTAKLARI 3 ay süreyle aylık 2.000 TL kira bedeli değerinde bir aracın kullanım hakkını elde ederler.

HİPPER İŞ ORTAKLIĞI SÖZLEMESİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

HİPPER SSS

UYARI !!!

Bu makale bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.Doğruluğu garanti edilemez.En doğru ve güncel bilgilere projenin resmi (HİPPER.COM.TR )web sitesinden ulaşabilirsiniz.

HipperNetwork  projesi dünyadaki her bir ticari faaliyette olduğu gibi kesinlikle sizlere %100 şekilde kazanç vaadedemez ve öngörülebilen ve yahut öngörülemeyen riskleri de proje sonuna kadar beraberinde getirebilir. Bu yazıda sizlere anlatılan konuyu sadece bu yazıya bağlı kalmaksızın daha kapsamlı ve daha detaylı araştırmak sizin tercihinize kalmış bir durumdur.
Bizler proje sorumlularından aldığımız bilgilerin dışında hiçbir şekilde burada farklı bir konudan veya vaadden söz etmedik ve etmeyiz de. Bizler projeyi detaylı olarak burada anlatıp kararı siz değerli insanların kendi düşüncesine bırakmaktayız.

Paranız yoksa projeye girmemenizi ve paranız olana kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz.Bu projeye katılmak için bankadan kredi çekmek, ev-araba veya başka mal varlığını satmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.Ticaret Risktir. %100 kazanacağız diye bir garanti yoktur.Bu projeye illa da yatırım yapmak isterseniz her hangi bir olumsuz durumla karşılaşma olasılığı ihtimaline karşın  üzülmeyeceğiniz bir para miktarı ile sisteme girmenizi tavsiye ediyoruz.

Makale, projede değişiklik oldukça güncellenecektir.

HİPPER KAYIT İÇİNN TIKLAYIN

FAYDALI BENZER KONULAR

Hipper Üyelik

Hipper Kazanç Planı

Hipper Belgeler

Hipper Mining

Hipper Nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

UA-109258735-1