Kapat

Whales Club Projesi Nedir? Kazanç Planı Nasıldır

Anasayfa
Network Marketing Whales Club Projesi Nedir? Kazanç Planı Nasıldır

Yaklaşık 4 ay öncesinden projelendirilen ve alt yapısı hazırlanan Whales Club projesi 20 Ağustos 2017 tarihinde tüm dünyadan üyelik kabul etmeye başladı. Proje, Bitcoin‘in ruhuna uygun olarak global para akışının yönünü finansal devlerden sıradan halka çevirmeyi hedefliyor ve hem küçük yatırımcılara hem de satış ortaklarına yüksek kazanç olanağı sunuyor.

Whales Club kimdir?

Adını piyasada balinalar (bitcoin whale) olarak bilinen gruplardan alan Whales Club, tam da bitcoin’in ruhuna uygun olarak  topluluk olarak işlem yapıyor. Dünyanın dört bir yanından aynı ideolojiye sahip bitcoin brokerlarının bir araya gelmesi ile oluşan şirketin merkezi İzmir/Türkiye.

İzmir merkezli şirket gerekli tüm yasal  prosedürlerini tamamlayarak yasalara uygun bir şekilde resmi açılışını gerçekleştirdi.Proje 500$’dan 100.000$’a kadar yatırımcı kabul ederek, yatırımlara % 240’ye kadar varan oranlarda kâr veriyor…

WHALES KAYIT

Whales Club tam olarak ne yapıyor?

“Bitcoin Whale” tanımı, borsalarda büyük hacimde işlem yaparak coinlerin fiyatını etkileyen gruplar için kullanıyor. Whales Club‘un gelecekteki amacı yükselecek coinlerin bilgisini kendi üyelerine önceden vermek ve ekstra kazandırmak. Belirli bir “eğitimli” üye sayısına ulaşana kadar ise coin ticaretini sadece kendi brokerleri ile yürütmeyi hedefliyor.

Grup, uzun ve orta vadeli coin yatırımlarının yanı sıra oto trading yazılımı ile 7/24 alım satım yaparak yüksek kâr ediyor ve bu kazancını yatırım oranlarına göre üyeleri ile de paylaşıyor.

Eylül 2018 ayında coin borsalarında işlem gören bir  coin’i yatırım miktarlarına göre üyelerine dağıtarak piyasalarda ekstra hacim yaratmayı ve o tarihten itibaren yeni üyeliklerini bu coin ile satararak hem değerlenme sağlamayı hem de üyelerine ekstra %500’den fazla kazanç sağlamayı hedefliyor.

Yatırım ve Network Kazanç Planı Nasıl?

Üyelerinin yatırımlarını %320’ye kadar arttıran grup, network marketing profesyonellerine de %10 referans kazancı, %15’e kadar binary komisyon ve 4 kademeden %5 matching bonus veriyor. Türkçe sunumun tamamını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

1-) Tavsiye Bonusu: %10

2-)Binary Bonusu:%8-%12 Arası(Seçilen Pakete Bağlı)

3-)Matching Bonusu:4 Derinlikten %5 (5000 $’ lık paketten itibaren başlar)

WHALES CLUB HAFTALIK MAKSİMUM  KAZANÇ LİMİTLERİ

WHALES CLUB YATIRIM PAKETLERİ:

Whales Club projesinde 2 grup trader paketi bulunmaktadır.

1-) Temel Paket; 500 $ ile 5.000 $ arasında paketler bulunmakta.Bu kategoride bulunan paketlerin günlük pasif getirilerini yönetim panellerinizde bulunan CASH ACCOUNT kısmından takip edebilirsiniz.

2-)Pro Paket: 10 000 $ ile 100 000 $ arasında paketler bulunmakta.Daha fazla kar etmek isteyen ve acelesi olmayan yatırımcılar için 90 gün trade blokeli PRO paketler bulunmakta. Bu paketler normal paketlerin iki katına kadar kazandırıyor.Aşağıda bulunan görsellerde iki grup arasındaki farkları bulabilirsiniz.

Paketleri nasıl satın alabilirim?

Bitcoin ile paketleri satın alabilir, ve ya sipariş vermek için üyelerden Hediye Kodu satın alabilirsiniz.

WHALES KAYIT İÇİN TIKLAYIN

WHALES BASIC PAKETLER:

 

 

                                            WHALES PRO PAKETLER

 

 

 

 

 

Para çekme işlemleri (Withdrawal) her ayın son günü olacak şekilde ayda 1 gündür. Daha öncesinde kazançlar ile Gift Kod oluşturarak nakite çevirebilirsiniz

Whales Club tarafından desteklenen, uluslararası borsalar ile entegre çalışacak ve tüm alt coinlerin alım satımına imkan verecek olan borsa projesi Borsa.Com çalışmaları sorunsuz şekilde, plana uygun olarak devam etmektedir. Borsa.Com sürekli arbitraj ile çalışan bir borsa olacak ve Whales Club üyelerinin kazançlarını garanti altına alacaktır.

Kripto para ticareti ile ülkemiz insanına yüksek kazanç sağlamak, gerekli eğitimleri vermek, kripto para ticaretinin yasallaşması, dernekleşmesi, kripto para ödeme sistemlerinin kurularak ticarete dahil edilmesi, lisanslı borsaların kurulması ve işletilmesi gibi her alanda en iyi projeleri gerçekleştirmek için çıktığımız bu uzun ve kazançlı yolda şimdiden bizimle birlikte hareket eden girişimci dostlarımıza sonsuz başarılar diliyoruz.

WHALES KAYIT İÇİN TIKLAYIN
  Aşağıda sisteme 500 $ lık Basıc Paketle giriş yapmış bir yatırımcının günlük pasif kazançlarının sanal cüzdana yansıması.

Whales Club’a Nasıl Üye Olunur?

Üye olmak için bir referansa ihtiyacınız olacaktır. Ekibimize katılmak isterseniz butona tıklayarak  WHALES KAYIT ücretsiz ön kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Kazançlarımı Nasıl alabilirim?

Kazançlarınız Bitcoin ve ya Ethereum ile ödenir. Üye olduktan sonra, BTC ve Ether adreslerini profil sayfasından tanımlayabilirsiniz.

WHALES CLUB YATIRIMCISINA AİT BACK OFİS GÖRÜNTÜSÜ

WHALES CLUB PROJESİ NEDİR ? VİDEO SUNUMU

UYARI !!!

Bu makale bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.Doğruluğu garanti edilemez.En doğru ve güncel bilgilere projenin resmi (WHALES.CLUB )web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Whales.Club projesi dünyadaki her bir ticari faaliyette olduğu gibi kesinlikle sizlere %100 şekilde kazanç vaadedemez ve öngörülebilen ve yahut öngörülemeyen riskleri de proje sonuna kadar beraberinde getirebilir. Bu yazıda sizlere anlatılan konuyu sadece bu yazıya bağlı kalmaksızın daha kapsamlı ve daha detaylı araştırmak sizin tercihinize kalmış bir durumdur.
Bizler proje sorumlularından aldığımız bilgilerin dışında hiçbir şekilde burada farklı bir konudan veya vaadden söz etmedik ve etmeyiz de. Bizler projeyi detaylı olarak burada anlatıp kararı siz değerli insanların kendi düşüncesine bırakmaktayız.

Paranız yoksa projeye girmemenizi ve paranız olana kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz.Bu projeye katılmak için bankadan kredi çekmek, ev-araba veya başka mal varlığını satmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.Ticaret Risktir. %100 kazanacağız diye bir garanti yoktur.Bu projeye illa da yatırım yapmak isterseniz her hangi bir olumsuz durumla karşılaşma olasılığı ihtimaline karşın  üzülmeyeceğiniz bir para miktarı ile sisteme girmenizi tavsiye ediyoruz.

Makale, projede değişiklik oldukça güncellenecektir.

Facebook:WhalesGlobal

Kaynak:Süleyman Tavşan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

UA-109258735-1