Kapat

Banners App Nedir? Banners App Mobil Uygulama

Anasayfa
İnternet Banners App Nedir? Banners App Mobil Uygulama

Statista‘ya göre, 2019 yılına kadar akıllı telefon kullanan kişi sayısı 2,5 milyar kişiye ulaşacak. Mobil kullanıcılar, telefonlarının kilidini günde 80 ila 110 kez kilidini açacak. Aynı zamanda, 18 ila 39 yaş arası tüketicilerin %69’u, ürünleri satın almadan önce ürün araştırması için cep telefonlarını kullanıyor. Mobil cihazlar, kullanıcılar telefonlarının olmadan hayatlarını hayal edemedikleri için, markalar otomatik olarak yeni bir tanıtım kanalı haline geliyor. Akıllı telefon uygulamaları kesinlikle reklam pazarını değiştirecek.

FutureNet en yenilikçi çevrimiçi çözümleri birleştiriyor.

Sosyal Medya |Kripto Para |Reklam platformu |Çevrim İçi reklam| Satış Ağı yapısı

Banners App FutureNet’in kendi satın aldığı banner reklamları görüntüleyerek para kazanmak için tasarlanmış eşsiz bir platformdur. Platform akıllı telefon kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır. Banners App sayesinde, kullanıcılar ilgi alanlarına uygun reklamlar görüntüleyebilir, reklam sıklığını yönetebilir, kendi reklamlarını oluşturabilir, referans bağlantısını paylaşabilir ve yapıda ortaklardan bonuslar alabilirler. Ayrıca, kullanıcı iş ortakları için reklam sıklığını ayarlayabilir.  Herhangi bir yatırım yapmaz veya para ödemezsiniz.

BANNERS APP ÜYE OL

   Banners App ile Nasıl Para Kazanırım?

Banners App uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra kilit ekranınızı açtığınızda veya telefonunuzu kullanırken karşınıza Pop up banner reklamlar çıkar.

Kullanıcılar konum, cinsiyet, medeni durum, eğitim, diller, ilgi alanları, mesleki başarılar ve sağlık gibi kişisel bilgilerini uygulamada belirtiyor. Hedefleme bu özelliklere dayanıyor. Ayrıca, kullanıcılar reklamı görmek istedikleri süreyi ayarlayabiliyor.

Banners App kullanarak marka ve reklamcılar şunları elde edebilecek:

  • Piyasadaki lider ve daha kârlı işletim sistemine dayalı bir mobil uygulama.
  • Reklam kampanyası üzerine istatistiksel veriler: Gerçek görüntülenme sayısı ve reklamın dönüşüm oranı.
  • Yalnızca hedef kitleye gösterilen reklamın gerçek görünümleri için ödeme.

Para kazanmaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey akıllı telefon. Bir akıllı telefonunuz varsa siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

FutureNet Sosyal Platformuna Ücretsiz üye olarak mail adresinizden hesabınızı aktive ederek aşağıdaki FutureNet’in tüm platformlarına aynı kullanıcı adı ve şifrenizle erişim sağlayabilirsiniz.

BANNERS APP ÜYE OL

Banners App ve yararları

Kripto para reklamları, Blockchain teknolojisinin gelişimi ve hızla artan popülerliği ile daha kolay hale gelmedi. Facebook, kripto reklamlarını yasaklayan ilk sosyal ağ oldu. Google, Bing ve Twitter gibi web devleri de takip etti. Kripto projelerini ve kripto paraları tanıtmak daha karmaşık hale geliyor, bu yüzden reklam pazarı, kripto paraları diğer ürün ve hizmetlerle aynı düzeyde bilinçlendirmek için yeni fikirler ve yaklaşımlar sunuyor.

Banner uygulaması: Telefonunuzun kilidini açtığınızda pop up şeklinde reklamlar karşınıza çıkararak para kazandırıyor.Çıkan reklamı kapat butonuna tıklayarak çıkış yaptığımızda bunu bir görüntüleme sayıyor.Günde 200 pop up görüntüleme reklam bulunmakta.

BANNERS APP ÜYE OL

Ancak şunlara da dikkat etmek gerekiyor:
Her pop up sayılmıyor. Özellikle üst üste aynı reklam görünürse kontrol etmekte fayda var. On off yapmalı ve ya bildirim çubuğundan yeni banner var mı kontrol etmeli (bunu kendisi otomatik çıkarıyor-check for a new banners) diyip reklamın değişmesini sağlamalıyız. Gün içinde uygulama açılıp kaç banner saydığı kontrol edilmeli.

Uygulama future net uygulaması olduğu için, kazanç birimi futuro coin isimli bir kripto para . Toplamda 6 borsada işlem görüyor. Hatırı sayılır bir işlem hacmi var. Bu coin için Bitbay uluslararası kripto para borsası ve ya  Türkiye’de piyasa.net aracılığı ile işlem yapılabiliyor (bu konuda isteyen olursa teknik destek  verebiliriz). Bu borsalarda yer alan cüzdanlara aktarım yapılıp tl kazanca dönüştürülebiliyoruz.

Banners App Nasıl Üye olunur?

Öncelikle Banners App uygulamasını telefonumuza indiriyoruz. Bunun için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Play Store İndirme (Android Cihazlar İçin)

AppStore İndirme (iOs cihazlar için – iPhone, iPad vs.)

Uygulamayı indirip telefonunuza kurduğunuzda karşınıza iki adet seçenek çıkacak. Bunlardan üstte olanı yani “Banners App” yazana tıklıyoruz. Ardından formu doldurup sponsor kodu kısmına ”dijitalreklam” yazıyorsunuz. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra sistemin sizi tanıyıp ona göre reklam yayınlaması için sizden istenen bilgileri açılan forma giriyorsunuz.


Banners App uygulamasını Google Play Store ‘dan telefonumuza indiriyoruz >> Sign Up butonuna tıklıyoruz >> Formu dolduruyoruz >> Sponsor Code kısmına ”dijitalreklam” yazıyoruz >> Siz de kazanmaya başladınız.

Banners App Para Kazanma
Banners App ile ayda 20 $’a kadar kazanabilirsiniz. Tabi ki daha yüksek rakamlar da kazanma şansına sahipsiniz. Bunun için tamamen ücretsiz olan Banners App uygulamasını tavsiye ederek ekip kuruyorsunuz. Sizin referansınız ile Banners App uygulamasını kullananlar üzerinden de firma size komisyon ödüyor.

Banners App size 5 seviye de ekstra kazanç imkanı sunuyor.

1. Level (Sizin referansınızla uygulamayı kullanan kişiler) : % 8 komisyon – Kişi başı kazancınız 1.60 $
2. Level ( 1. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 4 komisyon – Kişi başı kazancınız 0.80 $
3. Level ( 2. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 1 komisyon – Kişi başı kazancınız 0.20 $
4. Level ( 3. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 1 komisyon – Kişi başı kazancınız 0.20 $
5. Level ( 4. Leveldeki ekibinizin referansıyla gelen kişiler) : % 1 komisyon – Kişi başı kazancınız 0.20 $

Referans sistemiyle siz dahil herkesin uygulamaya 10’ar kişi  dahil ettiğini düşünürsek;

1. Level’den toplam kazancınız 16 $
2. Levelden toplam kazancınız 80 $
3. Levelden toplam kazancınız 200 $
4. Levelden toplam kazancınız 2.000 $
5. Levelden toplam kazancınız 20.000 $

Banners App Para Çekme İşlemleri
Banners App uygulamasından sağladığınız kazancınızı çekmek için ana ekranda sağ alt köşede bulunan “Para Çekimi” butonuna tıklıyorsunuz. Banners App kazançlarınızı Haftalık olarak coin ile ödemekte.Futuro Coin (FTO) ile ödemenizi alabiliyorsunuz. Öncelikle FTO coin cüzdanına sahip olmanız gerekiyor. Bu da FutureNet platformuna üye olarak zaten ücretsiz elde edilebiliyor.

Futuro Coin Şu anda toplamda 5 borsada işlem görüyor. .Bu coin için Bitbay uluslararası kripto para borsası ve ya  Türkiye’de piyasa.net aracılığı ile işlem yapılabiliyor (bu konuda isteyen olursa teknik destek  verebiliriz). Bu borsalarda yer alan cüzdanlara aktarım yapılıp TL nakite dönüştürülebiliyoruz.

Örnek Bir FTO Adresi : 6NnbxWdaEWxEGJrt6s3JB16UCSpfnJvEHD

PİYASA.NET ÜYE OL

FutureNet Sosyal Platformuna Ücretsiz üye olarak mail adresinizden hesabınızı aktive ederek  FutureNet’in tüm platformlarına aynı kullanıcı adı ve şifrenizle erişim sağlayabilirsiniz.

FutureNet |Future Cloud |Banners App| FutureAdPro| FuturoNetwork| FNWallet

BANNERS APP ÜYE OL

İLETİŞİM DESTEK

Facebook

Telegram

Mail:info@networkmarketingve.com

BANNERS APP REKLAM NASIL İZLENİR ?

BANNERSAPP ÖDEME KANITI

www.networkmarketingve.com yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

UA-109258735-1