Kapat

CrinSocial Nedir, Organik Etkileşim Nasıl Elde Edilir?

Crin Social Nedir ?

İnstagram hesabınızın organik büyümesi ve size para kazandırması için geliştirilmiş Türkiye’nin ilk Organik Platformudur.Crin Social Platformu, %100 Türk ve gerçek hesaba sahip kullanıcıların birbirleri arasında organik etkileşimler yaparak KEŞFET’e çıkmak ve daha fazla etkileşim almak için bir araya geldiği özel bir platformdur. Ayrıca platformu başkalarına tavsiye ederek para kazanmanızı da sağlar.

INSTAGRAM’DA ORGANİK ETKİLEŞİM NEDEN ÖNEMLİ!

Instagram; kullanıcılarının uygulama içerisinde hoş vakit geçirmesini istiyor. Bu nedenle paylaşımlarınza yapılan etkileşimler o gönderinin diğer kullanıcılar tarafından ilgi gördüğü, yani arkadaşlarınızın hoş vakit geçirdiği anlamına geliyor.
Instagram, belirli bir topluluğun beğendiği gönderileri diğer Instagram kullanıcılarının da beğeneceğini düşünerek sizin paylaşımınızı Keşfet’e koyar. Keşfet’e düşen gönderiniz artık milyonlarca insana ulaşabilir ve böylelikle daha fazla etkileşim alarak ve belki de takipçiler kazanarak popülerliğe doğru adım atarsınız. Gönderileriniz ne kadar çok Keşfet’e çıkarsa o kadar çok doğal büyüme sağlarsınız.

Ayrıca instagram algoritmaları çok akıllıdır. Bot takipçiler, bot etkileşimler aldığınızı algıladığında yada çekilişle gelen takipçilerinizin çoğunun çekiliş kendisine çıkmayınca sizi takipten çıkardığını algılıyor ve hesabınızın derecesini düşürerek sizi artık daha az kullanıcıya göstermeye başlıyor. Alacağınız etkileşimlerin tamamen organik olması gerçek hesaplardan, farklı iplerden ve Instagram uygulaması kullanılarak yapılması büyük önem taşıyor.

İşte CrinSocial’in geliştirilmesindeki sebep bu sorunlara çözüm bulacak bir yeniliğe ihtiyaç olmasıydı.

CRİN SOCİAL ÜYE OL

İnstagram Günümüzün en etkili reklam ve satış aracı haline geldi

Öyle ki; takipçilerin, beğenilerin, yorum sayılarının önemli olduğu; kim daha fenomen, kim daha çok kişiye ulaşabiliyor, benim reklamlarımı en çok kim gösterebilir yarışının yapıldığı büyük bir pazar haline geldi.

229 Milyon takipçisi olan Cristiano Ronaldo ve 188 Milyon takipçisi olan Kylie Jenner instagram’da 1 reklam postu paylaşımıyla 1.2 Milyon $ para kazanabiliyor.

Acun Ilıcalı bir canlı yayınında 3 Milyon kişiye ulaşarak en büyük markalardan sponsorluk almaya başladı. Bu yüzden takipçi ve etkileşim artırma yarışları başladı .

Peki kaçı organik ve gerçek; bot hesaplar, sahte profillerle takipçi sağlanan insanların hayallerini sömüren yapılar ortaya çıktı.Bot hesaplara alternatif olarak takipçi artırma yarışları başladı, takibe takip etkinlikleri, çekilişler, kuralar aldı başını gitti.

Peki Instagram algoritmaları o kadar aptal mı ?
alacağınız bot hesapları algılamadığını yada 3. parti uygulamaları kullandığınızı farketmediğini mi sanıyorsunuz?

Çekiliş yaptırdığınızda gelen takipçileriniz kura kendilerine çıkmayınca takipten çıkmıyor mu ? Takibe takip diye gelen egoistler siz takip ettikten sonra takipten çıkmıyor mu ? Instagram’ın sizi hızla takipten çıkaran insanları algılayarak hesabınızın değerini düşürdüğünü biliyor musunuz?

Artık daha az kişiye görünüyorsunuz.. Takipçiniz 10.000 – 20. 000 ama bir gönderinizi 10 kişi zor beğeniyor.

Peki profilinizi ilk defa ziyaret edenlere nasıl güven vereceksiniz?????

İşte bu sebeple Türkiye’nin ilk %100 organik platformu olan CrinSocial geliştirildi.

CrinSocial platformu herkesi düşünerek tasarlandı

Etkileşim almak isteyenlerle etkileşim yaparak para kazanmak isteyenleri buluşturduğumuz bu platformda işletmeler Instagram hesaplarına %100 Organik Etkileşim alırken, etkileşim yapanlar da Instagram’da geçen boş zamanlarında para kazanabiliyor.

Platformu tavsiye edenler; kendi ekibinden 15 derinliğine kadar sınırsız takipçi kazanmasının yanında tıpkı bir sosyal medya uzmanı gibi etkileşim satarak da ciddi gelirlere ulaşabiliyor.

Crin Social Nasıl Çalışır ?

Etkileşim almak isteyen kullanıcılar bakiyelerine Crin yükleyerek paylaşımlarına etkileşim siparişi (beğeni, yorum, kaydetme) oluşturur. Tüm etkileşimler platformdaki gerçek kullanıcılara gerçekleştireceği bir görev olarak gelir; Görevleri tamamlayan kullanıcılara Crin ödüller dağıtılır. Biriktirilen Crin’lerle etkileşim alınabilir veya TL olarak banka hesaplarına çekilebilir.

İlgilenenler kimler olacak?

Instagram’ı kişisel veya ticari amaçlarla kullanan ve hesaplarının etkinliğini artırmak isteyen herkes.

1-)Kullanıcılar :Kendinizi tanıtın, popüleritenizi artırın

2-)Ticari hesaplar:Kitlenizi artırın, Ürün veya hizmetlerinizi tanıtın

3-)Sosyal Medya Yöneticileri :Yönettiğiniz hesaplara organik etkileşimler alın, Müşteri memnuniyetinizi artırın, Daha fazla para kazanın

4-)Blogcular:Takipçilerinizi artırın, kitlenizden para kazanın

Takipçi ve Para Kazanma

Davet ettiğiniz tüm katılımcılara günlük görevleri arasında sizi Instagram’da takip etme görevi de gelecek ve Toplamda 15 derinliğinizdeki her Crin Social katılımcısı sizi İnstagramda da takip eden Takipçileriniz olacak. Ayrıca Davetlerinizin CrinSocial’daki kişisel aktivitelerinden ek ödüller kazanabilirsiniz.

Ben bu projeden ciddi paralar kazanmak isterim diyenlere  için platform bu imkanı  da fazlasıyla sunuyor.Bu imkanlara kavuşmak için en az KDV Dahil 60 TL’lik etkileşim paketi satın almak gerekiyor.

Etkileşim paketi satın alanlar 3 Seviye derinlikten referans kazancı elde edebiliyorlar.

Ayrıca aynı platformun bir projesi olan MyCrin sisteminde ücretli girişimci paketi satın alarak aktif bayi olanlar 5 Seviye Derinlikten kazanç elde edebiliyorlar.

MYCRİN BAYİSİ OL

Bireysel olarak Günlük görevleri yaparak aylık 100-200 TL kazanma imkanı varken

3 derinlikten aylık ortalama 1000-2000 TL

5 derinlikten aylık  ortalama 5000-10 000 TL gibi ciddi kazançlara ulaşmak mümkün.

Network Kazancı aşağıdaki şartlara bağlıdır.

En az 10 referans kayıt etmek

Her gün 1 Zorunlu Görevi tamamlamak

Nasıl Başlamalı ?

CRİN SOCİAL ÜYE OL

CRİN SOCİAL ÜYE OL:https://bit.ly/2XLhtRw
Kayıt işlemini tamamlayın
İnstagram hesabınızın gizlilik ayarlarını açın
Profil ayarlarındaki Anketi doldurun
15 Zorunlu takip görevinizi gerçekleştirin
Bakiyenize Crin yükleyin
Paylaşımlarınıza etkileşim talebi girin
Davet linkinizle CrinSocial’i önererek takımınızı büyütün Ve kazancınızın nasıl büyüdüğünü görün.

CRİN SOCİAL ÜYE OL

CRİN SOCİAL TÜM VİDEOLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir