Kapat

Oceans Enterprise Network Nedir?

Smart Trade Ltd. Nedir?

Smart Trade  Solutıons Ltd. 2017 yılında Dennis Nowak tarafından kuruldu. STC ürünlerinin geliştirilmesinin arkasındaki ana fikir, herkesin dijital para sektöründe etkili bir şekilde ticaret yapmasına ve yatırım yapmasına olanak tanıyan araçlar yaratmaktı. O zamanlar, kripto para birimleri ana uzmanların ve deneyimli tüccarların ilgisinin bir parçasıydı. Şirketin temel amacı, bilgi ve deneyimlerinden bağımsız olarak tüm kullanıcılar için en iyi koşulları yaratacak bir sistem oluşturmaktı.

Oceans Enterprise Nedir ?

Oceans Enterprise Ltd. Smart Trade  Şirketinin  bir alt kuruluşu olarak 4 yıllık temelin üzerine  inşa edilmiş 2020 kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Daan Van Koelen şirketin ilk CEO’su olmuştur.

Oceans Enterprise şirketi ve bağlı olduğu Smart Trade Ltd. daha sonrasında 2021 yılında American Capital Company tarafından devralındı. Hintli şirketler arasında kripto sektörüne olan ilginin artması, bu şirketlerin Smart Trade Ltd. şirketini  satın almasıyla  sonuçlandı.Önemli bir personel değişikliği ile Dr.Ganpat Singh  STC’nin yeni CEO’su oldu.

Şirket yapay zeka destekli tam otomatik smarttradecoin go kriptopara trading yazılımının satışını tavsiye sistemiyle yapmaktadır.

Aşağıdaki referans linki ile sizlerde sisteme üyelik gerçekleştirerek hem harika bir yazılımı kullanma imkanı elde edebilir,hem de yazılımın satışına aracılık ederek şirketin harika kazanç sistemiyle ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

OCEANS ENTERPRİSE KAYIT OL

OCEANS ENTERPRİSE DETAYLI BİLGİ

Smart Trade Coin Go Sistemi, her kullanıcının alım satım işlemlerini kolayca yapmasını destekleyecek bir alım satım ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. STC yazılımı, İnternet erişimi olan herhangi bir mobil cihazla alım satım yapmayı mümkün kılar. Cloud teknolojisi sayesinde, kullanıcılar dünyanın herhangi bir yerinden alım satım işlemlerini yapabilmektedirler.

Yeni geliştirilen ticaret sistemi, yatırımcıların, Binance, OKEx, Huobi, Bitfinex, Upbit, Bithumb vb. gibi dünyadaki en önemli kripto para borsalarında işlem yapmalarını kolaylaştırıyor. Tamamen otomatiktir ve yapılandırmaya bağlı olarak 24 saat işlem yapılabilir.Herkes kazanabilir. Tecrübeye gerek olmadan  Smart Trade Coin BOT’u otomatik çalışacaktır.

Ticaret aracı mümkün olan en iyi stratejiyi seçer ve dijital hesaplamalara ve ticaret alanında çalışan uzmanların bilgisine dayanan SMART TRADE COIN GO algoritmasına uyarlar. Bir alım-satım aracının işleyişi, döviz seçiminde, döviz cinsinden ve belirli para birimlerinde alım satım geçmişine referansta optimizasyona dayanır. Amaç, en etkili yatırım sonuçlarını elde etmektir.

OCEANS ENTERPRİSE KAYIT OL

OCEANS ENTERPRİSE DETAYLI BİLGİ

Oceans Enterprise Şirketi ve Smart Trade Yazılımı Sunumu

KAYNAK:www.oceansenterprise.networkmarketingve.com

NOT:Referans linki ile kayıt olduğunuz zaman mail adresinize  şifre oluşturabilmeniz için aktivasyon mesajı gelecektir.Gelen mesajlar Spam(Gereksiz) Klasörünüzde görünecektir.Gelen aktivasyon linkine tıklayarak açılan şifre ekranında şifrenizi oluşturarak yönetim panelinize giriş yapabilirsiniz.Şifre belirlerken en az 8 karakter olmasına ve içerisinde 1 Büyük Harf,1 Küçük harf,sayı  ve özel karakter bulunmasına dikkat ediniz(Örnek :Ab12345*)

İLETİŞİM

Mail:info@kriptopara.in

İnstagram:oceansenterpriseglobal

Twitter:oceansenterpris

Önemli Açıklama

Makalemiz  ile kripto para ticareti yapmak isteyen kişilerin araştırmalarına yardımcı olmak hedeflenmektedir. Yapılan açıklamalar bilgi amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para sektörü ciddi riskler içerir ve ticaret kararlarını verme sorumluluğu kişilerin kendilerine aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir