Kapat

WiderCoin Masternode İle Aylık % 20 Kazanç

Selfie Akademi’nin reel ticaretleri arasında anlaşmalı olduğu yakında Opet dahil olmak üzere Ünv. Sertifikalı Online Eğitim, selfiden.com eticaret sitesi, widerexchange ofisleri, Selfie Çekmecee anlaşmalı kobileri gibi bir çok reel ticarerinde ödeme para birimi olarak kullanılacaktır.

Widercoin ile Masternode yaparak sizde widercoin üretebilirsiniz. Yatırımınız karşılığında ön satıştan satın alacağınız widercoinlerinizi 365 gün masternode da kilitleyelerek ayda yüzde 20 widercoin ödülü kazanırsınız.

Kazancınızın yüzde 18 ‘i hergün yüzde 0.6 olarak çekilebilir hesabınıza yatar ve siz bu kazancı borsaya çekerek satabilir veya tekrar masternode’a koyabilirsiniz. Diğer yüzde 2 lik kısmı ise Selfie Akademi’nin reel ticaretlerinde harcamak üzere eticaret cüzdanınıza yatar. Eticaret cüzdanındaki widerleri sadece alışverişte kullanabilirsiniz. Böylece ekosistem içerisinde kobilerden ve mağazalardan widerle alışveriş desteklenmektedir.

Selfie Akademinin Selfie Çekmecee Mobil uygulaması 1 yıldır aktif olup 63.000 den fazla kullanıcıya erişmiş ve ayda 5.000 den fazla kişi bu uygulamadan kazanç elde edebilmektedir.

Selfie Çekmecee kullanıcıları widercoin borsada listelendiği andan itibaren kazançlarını dilerlerse widercoin ile de çekebileceklerdir.

WİDERCOİN ÜYE OL

Widercoinin bir diğer projesi de Wider Exchange ofisleridir. Bu ofisler tıpkı döviz büroları gibi insanların Bitcoin, Ethereum, Widercoin gibi coinleri bozdurabilecekleri ofislerdir. Selfie Akademi bünyesinde her ilde Wider Exchange açılması planlanmaktadır.

Widercoin Naryex borsası ile anlaşmış olup 21 Aralıkta borsada listelenecektir.

13 Eylülde widercoin lansmanında fiyatı 0.02$ olarak belirlenen widercoinin ön satışı devam etmekte olup Kasım ayında ön satış fiyatı 0.024$ dır.

Yatırımcılar 150$, 500$, 1000$, 2500$, 5000$ lık Ethereum karşılığında Widercoin alıp 365 gün masternode a kilitleyebilirler.

Kasım ayının sonuna kadar geçerli olan kampanya kapsamında widercoin alan yatırımcılarına şirket ek promosyon sunmuştur.

WİDERCOİN ÜYE OL

Kampayna kapsamında ;

150$ a 6250 wider alabiliyorken şirket %8 fazladan 500 wider hediye etmektedir.

500$ a 20.833 wider alabiliyorken şirket %12 fazladan 2500 wider hediye etmektedir.

1000$ a 41.666 wider alabiliyorken şirket %14 fazladan 5.933 wider hediye etmektedir.

2500$ a 104.166 wider alabiliyorken şirket %16 fazladan 16.666 wider hediye etmektedir.

5000$ a 208.333 wider alabiliyorken şirket %18 fazladan 37.500 wider hediye etmektedir.

Şimdi widercoin fırsatını değerlendirenler widercoinin üreticisi pozisyonunda 1 yıl kazanç elde edebilecektir.

Sizde referans linkine tıklayıp hemen kayıt olup kazanmaya başlayabilirsiniz.

WİDERCOİN ÜYE OL

Uluslararası bir proje olan Widercoin Türkiye pazarındaki Selfie Akademi Eğitim Tic. LTD. ŞTi şirketi ile çözüm ortağıdır. Bu ortaklık kapsamında Widercoin; Selfie Akademi’nin tüm reel ticaretlerinde kullanılacaktır.

WiderCoin blockchain teknolojisi ile inşa edilmiş yeni nesil dijital para birimidir. Wider coin; online e-ticaret sistemleri, alışveriş ve reel ticaret ödeme sistemlerini içinde barındıran dijtal para birimi olarak faaliyet göstermektedir.

Api entegrasyonları ile güvenli dijital para ödeme ağı oluşturarak wider coin kullanımının artırılması ve dünyada kullanılabilirliğinin sağlanması amaçlanmaktadır.

WiderCoin MasterNode

Bir kripto paranın üretimine ve ticaretine katkıda bulunmak için satın aldığınız coini cüzdanınızda saklı tuttuğunuz için size sunduğunuz katkı oranında coin kazandırmasına Masternode geliri denir.

Wider MasterNode

Wider MasterNode ile satın alacağınız WiderCoin’leri WiderCoin.com sitesinde sakladığınız sürece size ayda %18 + %2 MasterNode gelirini günlük olarak kazandırır.

Wider Of Wider

Wider MasterNode cüzdanınızdaki coin adetinin Ayda %18’ini günlük olarak %0,6 oranında Wider Coin olarak kazanırsınız.

E-Ticaret MasterNode

Wider Coin satın alarak MasterNode geliri almak isteyen tüm yatırımcılar ayda %18 wdr of wdr gelirinin dışında  E-Ticaret ‘te harcamak üzere aylık %2 Wider Coin kazanırlar. Bu Wider’leri Selfie Çekmece uygulamasında ve Selfie Çekmeceye bağlı e-ticaret sitesinde alışverişlerde kullanabilirler.

Böylece Wider Coin’in  reel alışverişlerde ve ticarette kullanılacak, arzı düşük ve talebi yüksek bir digital para olması beklenmektedir.

Aylık %20 MasterNode Geliri

Wdr of Wdr Nedir?

WiderCoin satın alarak MasterNode geliri almak isteyen yatırımcılar almış oldukları pakete göre aylık %20 oranında MasterNode geliri elde eder. Bu gelirin %18’i günlük %0,6 oranında çekilebilir cüzdanına yansır. Bu gelire Wider of Wider (Wdr of Wdr) denir.

WİDERCOİN ÜYE OL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir